info@ajansdelta.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Delta Medya ajansın kurucularından olan Dilara CAN, Atatürk Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Mezunudur. Aynı zamanda yönetim bilişim sistemleri bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Hem İstanbul İşletme Enstitüsünde hem de BTK Akademi de Sosyal medya uzmanlığı eğitimi almıştır.
Delta Medya & Ajans Hatay olmak üzere tüm Türkiye'de siz değerli müşterilerimizin Sosyal medya uzmanlığı, web tasarım, e-ticaret sitesi, seo çalışması, kurumsal kimlik, proje geliştirme, dijital marka danışmanlığı ve ürün çekimleri, tanıtım videoları hizmetlerini vermektedir.

Delta Medya Ajansı, dijital iletişimde öncü bir marka olmayı hedefler. Yenilikçi yaklaşımlarımız, yaratıcı çözümlerimiz ve müşteri odaklı stratejilerimizle, markaların dijital varlıklarını güçlendirmeyi ve onları başarıya taşımayı amaçlarız. Sürekli gelişen dijital dünyada, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak markaların hikayelerini en etkili şekilde anlatır, izleyicilerle derin bağlar kurarız. Değişime liderlik ederken, etik değerlere bağlı kalarak sürdürülebilir başarıyı destekleriz.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın